Twoje marzenia są dla nas ważne !

Nasza firma powstała w celu realizacji projektów budowlanych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym na terenie Zgorzelca. Posiadamy w swoim portfelu nieruchomości przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną. Obecnie realizujemy przebudowę budynku pokoszarowego w południowej części dzielnicy Ujazd Miasta Zgorzelec. Tworzymy inwestycje wychodząc naprzeciw potrzebom klienta. Stawiamy na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców i wysoki komforty użytkowania . Dbamy o to, aby nowo zakupiona inwestycja stała się dla Państwa komfortowym miejscem do życia. Dokładamy starań aby oferowane przez Nas mieszkania spełniły wszelkie potrzeby, zarówno osób samotnych, par, jak i rodzin z dziećmi. Inwestycje realizujemy zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, tzw. ustawie deweloperskiej. Zapewniamy ochronę środków przewidzianych w ustawie poprzez rachunek powierniczy. Natomiast finansowanie inwestycji zapewnione jest kredytem inwestycyjnym udzielonym spółce przez PKO BP SA.

Żyj wygodnie!

Szukasz miejsca do życia, które sprosta wymaganiom dnia codziennego?
Lepiej trafić nie można! W sąsiedztwie znajduje się wszystko czego potrzebujesz:

  • Dogodny dojazd m.in. do dworca PKP Ujazd o międzynarodowych połączeniach, do przejścia granicznego z Niemcami czy do centrum miasta.
  • Dyskonty spożywcze
  • Bogate zaplecze dydaktyczne tj. Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Elizy Orzeszkowej 60, prywatny żłobek przy ul. Francuskiej 39, niepubliczny punkt przedszkolny „Chatka Puchatka”. Kilkaset metrów dalej Zespół Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Francuskiej 6, Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych przy ul. Powstańców Śląskich 1.
  • Ścieżki rowerowe, ogólnodostępne boisko z bieżnią, plac zabaw, miejsce do spacerów po Przełomowej Dolinie Nysy Łużyckiej w obszarze NATURA 2000.

Przestrzeń stworzona dla Twoich potrzeb!

Zamieszkaj w jednym z naszych funkcjonalnych mieszkań dopasowanych do Ciebie!

  • Różnorodne metraże od 28 m2 do 76 m2 gwarantują, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i swojej rodziny.
  • Oferujemy mieszkania w konfiguracjach 1-2-3- pokojowych w standardzie deweloperskim. Układy zaprojektowanych mieszkań pozwalają na swobodną aranżacje wnętrz, a ich wysokość sięgająca do 3,3m zapewnia przestrzeń i przestronność.
  • 4 mieszkania z antresolami, z dodatkową możliwością zainstalowania klimatyzacji.

Dodatkowa przestrzeń - zadbaliśmy o ciebie !

Ciesząc się z ciepłych wieczorów i słonecznych dni, wypoczywaj na balkonie, który idealnie skomponuje się z książką lub obecnością bliskich osób…
Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze oraz 1 piętrze będzie posiadało dodatkową przestrzeń jaką jest balkon zewnętrzny.

Stawiamy na funkcjonalność!
Dodatkowe miejsce do przechowywania zapewni przewidziana dla wszystkich mieszkań piwnica, której przydatność jest stale doceniana.

Posiadasz samochód, wózek dziecięcy lub jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych ?
Nie martw się gdzie będzie ich miejsce !
W budynku przewidziano 12 boksów garażowych o zróżnicowanej powierzchni z dogodnym dojazdem drogą wewnętrzną, ponadto ogólnodostępne pomieszczenia stworzone na potrzeby przechowywania…

Z nami wszystko jest zaplanowane!

Mieszkania zostaną wyposażone we wszystkie niezbędne media, m.in. w centralne ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej, które będzie zapewnione przy pomocy źródła ciepła pochodzącego z ZPEC w Zgorzelcu.

Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy…

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w wyłącznym biurze sprzedaży :

Kancelaria Obrotu Nieruchomościami Oscar s.c

Standard wykończenia lokalu.


1. Ściany zewnętrzne z cegły pełnej ceramicznej, docieplone styropianem, wykończone tynkiem cienkowarstwowym.

2. Ściany wewnętrzne z cegły pełnej ceramicznej lub/i z bloczków ceramicznych.

3. Stolarka okienna PCV z pakietem trzyszybowym. Okna i drzwi balkonowe od strony południowej wyposażone będą w żaluzje zewnętrzne zwijane ręcznie z opcją sterowania elektrycznego.

4. Drzwi wejściowe do mieszkań pełne, stalowe.

5. Ściany wewnętrzne wykończone tynkiem gipsowym, wykonywane maszynowo, bez gruntowania i powłok malarskich.

6. Sufity stropów żelbetowych podwieszane płytami gipsowo-kartonowymi, szpachlowane na łączeniach, bez gruntowania i powłok malarskich.

7. Poddasze użytkowe i antresole wykonane w zabudowie z płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowane na łączeniach, bez gruntowania i powłok malarskich.

8. Podłoża cementowe zatarte na gładko, bez okładzin wykończeniowych.

9. Instalacja elektryczna standardowa z podejściem siłowym dla potrzeb podłączenia kuchenki elektrycznej, instalacja domofonowa, RTV, internetowa, wraz z gniazdami i wyłącznikami, bez opraw oświetleniowych.

10. Instalacja centralnego ogrzewania wykonana z rur wielowarstwowych PEX/Al/PE-RT, wraz z grzejnikami panelowymi i drabinkowymi w łazienkach oraz z zaworami termostatycznymi. Zasilanie budynku z sieci ciepłowniczej ZPEC.

11. Instalacja ciepłej wody (c.w.u.) wraz z cyrkulacją oraz zimnej wody (z.w.u.), wykonana z rur polipropylenowych z podejściami do wanny, pralki, miski ustępowej, umywalki i zlewozmywaka zakończone korkiem, bez armatury i wyposażenia. Podgrzanie ciepłej wody użytkowej zapewnione będzie z sieci ciepłowniczej przez cały rok.

12. Opomiarowanie mediów, c.w.u., z.w.u. oraz c.o. z odczytem zdalnym.

13. Instalacja kanalizacyjna wykonana z rur PCV z podejściami do wanny, pralki, miski ustępowej, umywalki i zlewozmywaka zakończone korkiem.

14. Do lokali na poziomie 0 , +1 przynależeć będą balkony prefabrykowane ze stali.

15. Mieszkania na kondygnacji + 2 z antresolami, bez schodów wewnętrznych.

Ceny mieszkań Trawerspark

Ceny mieszkań już od 4300zł za m² brutto

Garaże od 34.474zł brutto przy jednoczesnym zakupie mieszkania.

Zagospodarowanie terenu!

Kliknij w obrazek!