Mieszkanie - 23

40,64 m²

Dane Mieszkania:

Poziom +2

Ilość pokoi: 2

Salon + Aneks kuchenny 23,50 m²

Łazienka 4,74m²

Sypialnia 12,40 m²

Pobierz kartę i zobacz więcej!

Inwestor

Wyłączne biuro sprzedaży

Uwagi:

1. Wymiary pomieszczeń, lokalizację przyborów sanitarnych, rozmieszczenie punktów instalacyjnych itp., podano zgodnie z projektem budowlanym. Mogą wystąpić niewielkie różnice wymiarów i usytuowanie elementów powstałe w trakcie realizacji prac budowlanych. Podane wymiary są wymiarami w świetle pionowych przegród (ścian) w stanie surowym.

2. Powierzchnia użytkowa lokalu jest określona na podstawie Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25.04.2012r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz.U.2012. Poz. 460 ze zmianami). Zgodnie z zasadami zawartymi w Polskiej normie PN-ISO 9836:1997, tj. powierzchnia użytkowa lokalu jest obliczana w metrach kwadratowych z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku dla wymiarów lokalu w stanie wykończonym na poziomie podłogi, nie licząc listew przypodłogowych, progów, itp.

3. Przedstawiona w rzucie aranżacja ma charakter przykładowy. Umeblowanie oraz sanitariaty nie stanowią wyposażenia nabywanego lokalu.

4. Karta lokalu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty zgodnie z zasadami KC.

Masz pytanie ? Chcesz zarezerwować mieszkanie?

Poproś o kontakt

Prosimy obliczyć 6 plus 8.

*Wysyłając formularz, zgadzasz się z przetwarzaniem danych osobowych przez firmę LDP BUDOWNICTWO s.c. oraz ogólnymi warunkami zawartymi w polityce prywatności oraz RODO.